Kategorie

Whisbear - Szumiący Miś na sen Premium CRYSENSOR - Turkusowy

Whisbear - Szumiący Miś na sen Premium CRYSENSOR - Turkusowy
Whisbear - Szumiący Miś na sen Premium CRYSENSOR - Turkusowy Whisbear - Szumiący Miś na sen Premium CRYSENSOR - Turkusowy Whisbear - Szumiący Miś na sen Premium CRYSENSOR - Turkusowy Whisbear - Szumiący Miś na sen Premium CRYSENSOR - Turkusowy
Kod produktu: Whisbear Premium
Kod EAN: 5905279995390
• Dostępny
Cena: 198.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Whisbear - Szumiący Miś na sen - Szumiś Premium CRYsensor - Turkusowy

Miś, który podbija serca Matek na całym świecie!

Szumiś to niezwykły szumiący pluszowy miś, który idealnie nadaje się na pierwszą maskotkę Twojego Maluszka. Szumiący Miś z funkcją CRYsensor, pomaga już od pierwszego dnia życia dziecka!

Miś Whisbear wykonany jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX® z inteligentnym urządzeniem emitującym szum suszarki i automatycznie reagującym na płacz dziecka. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie się wycisza i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka uruchamia szum na kolejne 20 minut, a następnie urządzenie ponownie przechodzi w tryb nasłuchu. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Funkcja Soft Start/Soft Stop łagodnie włącza i wyłącza szum.

Oprócz zmysłu słuchu Szumiś rozwija również zmysł wzroku i dotyku. Wykonany jest z kolorowych i kontrastowych tkanin, a w jego uszkach i łapkach wszyty jest szeleszczący materiał. W długich nóżkach misia bezpiecznie wszyte są magnesy umożliwiające zaczepienie go np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego.

Szumisie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie. Ten jasno-popielaty miś posiada dużą okrągłą wesołą główkę, z której od razu wyrastają cztery długie kolorowe łapki. Zapakowany jest w miękki woreczek, dzięki czemu maskotka jest zawsze czysta. Całość jest starannie owinięta bibułą i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Większość dzieci, które są niespokojne, płaczą lub męczą się z powodu kolek, uspakajają się po włączeniu suszarki. Badania naukowe potwierdziły, że różnego rodzaju urządzenia emitują dźwięk zwany „białym szumem”. Naukowcy przypuszczają, że szum ten, to dźwięk, który przypomina dziecku środowisko prenatalne (kiedy dziecko jest w łonie matki), dlatego działa on uspokajająco i relaksująco.
 
Miś Szumić ma szary kolor z jedną odróżniającą się łapką w kolorze turkusowymz tkaniną Minky. 

wymiary misia: 34 cm x 13,5 cm
wymiary urządzenia: 7 cm x 2,3 cm
wymiary opakowania: 35 cm x 23 cm x 13 cm