Kategorie
FISHER PRICE CDC13 RUCHOME KLOCKI KOLEJOWE MIASTO
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
65.00 PLN
(52.85 PLN netto)
HASBRO MARVEL SUPER HERO MASHERS A-BOMB B0874
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka blondynka DYN93
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT209 Port Załadunkowy do kolejek drewnianych

BJT209 Port Załadunkowy do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT209
• Niedostępny
Cena: 68.00 PLN (55.28 PLN netto)

Kolejka Drewniana BJT209 Port Załadunkowy

W każdej kolekcji kolejek drewnianych powinien znaleźć się port załadunkowy. Port ma za zadanie załadunek kontenerów z różnymi towarami na statek transportowy. Ten zestaw to połączenie różnych środków transportu towarowego: pociąg, ciężarówka oraz statek. Dźwig ma za zadanie przenoszenie ładunków między tymi transporterami. Ten element kolejki zapewne urozmaici zabawę, dostarczy wielu wrażeń oraz nowych pomysłów na zabawę. Z pewnością produkt ten pomoże dziecku w rozwijaniu jego wyobraźni. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata. Zestaw zawiera ciężarówkę z kontenerem, statek, dwa dodatkowe kontenery, wagon oraz dźwig do załadunku.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Ilość elementów: 6
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy: BJT209
  • Wymiary opakowania: 21 cm x 17 cm x 10 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.