Kategorie

Pokemony - Pikachu, Poke Balle i pas - Zestaw Clip 'n' Go 95281

Pokemony - Pikachu, Poke Balle i pas - Zestaw Clip 'n' Go 95281
Pokemony - Pikachu, Poke Balle i pas - Zestaw Clip 'n' Go 95281 Pokemony - Pikachu, Poke Balle i pas - Zestaw Clip 'n' Go 95281 Pokemony - Pikachu, Poke Balle i pas - Zestaw Clip 'n' Go 95281
Kod produktu: 95281
Kod EAN: 889933952811
• Niedostępny
Cena: 79.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Pokemony - Pikachu, Poke Balle i pas - Zestaw Clip 'n' Go 95281

 

Z nowymi zestawami z serii Pokemony od Wicked Cool Toys możesz wcielić się w rolę trenera i organizować (oraz odgrywać) epickie sceny walki! W zestawie znajdziesz małą figurkę Pikachu oraz dwa otwierane Poke Balle! W środku schowasz swoje kolekcjonerskie figurki. Co więcej, do zestawu dołączono fantastyczny pasek, do którego przypniesz Poke Balle z figurkami, by „wyrzucać” je jak Ash, Misty czy inni trenerzy, znani z anime i gier na konsolę Nintendo. Poznaj swojego przeciwnika, a następnie wybierz odpowiednie Pokemony, obmyśl taktykę i rozpocznij walkę!

Pikachu to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z uniwersum Pokemonów - maskotka Nintendo, wierny zawodnik, towarzysz i przyjaciel trenera Asha Ketchuma – bohatera anime. Jest to Pokemon typu „elektro”, wprowadzony w Generacji I. Pikachu wyglądem przypomina królika lub myszkę, ma żółte, lśniące futerko z ciemnymi pasami na grzbiecie. Jego uszy są szpiczaste, a ogon ma kształt błyskawicy. W czerwonych policzkach Pokemon magazynuje swoją główną siłę – elektryczność, która w niekontrolowanym nadmiarze może spowodować paraliż, a nawet śmierć! Co więcej, Pikachu może nawet wywołać burzę z piorunami! Przebywając w zasięgu pola elektromagnetycznego Pikachu choruje, a objawy tej choroby podobne są do ludzkiej grypy.

  • Producent: WCT (Wicked Cool Toys)
  • Numer katalogowy: 95281
  • Seria: Pokemony
  • Sugerowany wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 25cm x 25cm x 10cm