Kategorie

Playmobil The Movie Film 70076 Cesarz Maximus w Koloseum

Playmobil The Movie Film 70076 Cesarz Maximus w Koloseum
Playmobil The Movie Film 70076 Cesarz Maximus w Koloseum Playmobil The Movie Film 70076 Cesarz Maximus w Koloseum
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 70076
Kod EAN: 4008789700766
• Dostępny
Cena: 74.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil The Movie Film 70076 Cesarz Maximus w Koloseum

Bajkowa kraina Playmobil: The Movie wzorowana jest po części na prawdziwym świecie, a po części na bajkowym i baśniowym uniwersum. Marla i jej młodszy brat Charlie zwiedzają wiele krain – spotykają dinozaury, walczą z Wikingami i piratami, podróżują z Del’em jego food truckiem i korzystają z pomocy tajnego agenta Rexa! Docierają również do starożytnego Konstantynopola, w którym rządzi cesarz Maximus! W wielkim, reprezentacyjnym Koloseum (niczym rzymskim władca) urządza walki swoich więźniów z przerażającymi potworami! W jednej z nich weźmie udział nasz mały Charlie, który w świecie Playmobil przemienił się w wojownika – Wikinga. Czy uda mu się wyjść cało z opresji? Czy pokona bestię, z którą będzie musiał stanąć oko w oku przed wielką publicznością?

W nowym zestawie klocków Playmobil: The Movie znajdziemy cztery figurki, w tym Marlę w zbroi, rudego Maximusa w cesarskim stroju, Charliego i odzianego w czerń rycerza. Podczas zabawy wykorzystamy fragment Koloseum – piękną kolumnadę z ogromnymi zniczami i dwa cesarskie posągi. Do kompletu dołączono tematyczne akcesoria – elementy uzbrojenia (tarcze, herb, topór, miecz, sztylet i inne).

Marla już nie może słuchać wyssanych z palca opowieści swojego młodszego brata – Charliego. Chłopiec ma olbrzymią wyobraźnię, a Marla, jak to nastolatka, nie wierzy w ani jedno jego słowo o czarodziejskiej krainie, w której żyją ludziki Playmobil. Przecież to tylko zabawki! Wkrótce jednak rodzeństwo trafia do magicznej, miniaturowej krainy. Jako pierwszy przez magiczny portal przechodzi Charlie, a zaraz za nim tajemna moc porywa Marlę. Po kilku sekundach dziewczyna z przerażeniem stwierdza, że zamieniła się w plastikową figurkę! Co prawda może chodzić, poruszać rękami i nogami i mówić, ale to jej nie uspokaja. Tym bardziej, że Charlie przepadł jak kamień w wodę! Wkrótce spotyka swojego brata jako… wojownika Wikingów. Ten jednak zostaje porwany przez podłego pirata o imieniu Bloobones. Marla musi wyruszyć w podróż przez niezwykłą krainę Playmobil, by odnaleźć ukochanego braciszka. Na szczęście na swojej drodze spotka zwariowanego kierowcę ciężarówki Dela i najlepszego na świecie tajnego agenta Rexa, którzy jej w tym pomogą.

  • Producent: Playmobil / Brandstätter Group
  • Seria: Playmobil: The Movie Film
  • Numer katalogowy: 70076
  • Wiek dziecka: 6+
  • Ilość elementów: 53
  • Wymiary opakowania: 28cm x 18,5cm x 9cm