Kategorie

Klocki Playmobil Galaxy Police

Klocki Playmobil Galaxy Police

Klocki Playmobil Galaxy Police

Seria klocków Playmobil Galaxy Police to najnowsza propozycja dla wszystkich fanów budowania i układania ulubionych, kolorowych elementów. Tym razem maluchy będą mogły wcielić się w rolę kosmicznych policjantów lub piratów, którzy przemierzając międzyplanetarną przestrzeń będą musieli wykazać się niebywałymi umiejętnościami, szczególnie że do ich dyspozycji pozostanie mnóstwo niesamowitych pojazdów przepełnionych ciekawymi funkcjami i dodatkami! Klocki Playmobil Galaxy Police to seria, jaka sprawdzi się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek powyżej 5. roku życia. Na jednej z planet kosmiczni piraci postanowili rozbić sobie niedozwolony obóz! Czas temu zaradzić – funkcjonariusze galaktyczni do boju! Poszczególne zestawy klocków z tej linii odznaczają się ciekawą stylistyką i nowoczesnymi urządzeniami, które pomogą w odgrywaniu pościgów za złowieszczymi rzezimieszkami.

Playmobil Galaxy Police Robot

Robot kosmicznych policjantów to ciekawa konstrukcja, która umożliwia wcielenie się w nietuzinkowego stróża prawa, który swoimi gabarytami wspomoże działania figurek Playmobil – jest zdecydowanie większy, a zbroja pozwala mu skutecznie wybronić się przed atakami niebezpiecznych piratów! Robot może strzelać z broni palnej, a w jego wnętrzu z powodzeniem może zasiąść jedna figurka, która będzie sterować wszystkimi jego działaniami – przeszklony kokpit na klatce piersiowej to spora zaleta, ułatwiająca zabawę. Do starcia może dołączyć również robot, należący do piratów – jest czarnego koloru i ma charakterystyczną czapkę oraz opaskę na oku, przez co nie sposób pomylić go z nikim innym!

Galaxy Police 70019

Zestaw klocków Playmobil Galaxy Police 70019 przedstawia policyjny szybowiec, który pozwoli śledzić poczynania złoczyńców prosto z powietrza. Dzielna załoga policjantów kosmicznych jest gotowa ruszyć do akcji, szczególnie że na horyzoncie pojawił się ultranowoczesny pojazd piratów! Pościg może zakończyć się fiaskiem lub wielką wygraną stróży międzyplanetarnego prawa – kto według ciebie okaże się lepszy?

Klocki Playmobil Galaxy Police z oferty Kimland:

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Playmobil Galaxy Police 70018 - Pojazd policyjny Przestrzeń międzyplanetarna również b..
249.00 PLN
Playmobil Galaxy Police 70019 - Szybowiec policyjny Kosmiczny rzezimieszek chyba przekroczył ..
117.00 PLN
Playmobil Galaxy Police 70020 - Motocykl policyjny Motocykl policyjny to zdecydowanie jeden z..
89.00 PLN
Playmobil Galaxy Police 70021 - Robot policyjny Walka z kosmicznymi piratami nie zawsze bywa ..
104.00 PLN
Playmobil Galaxy Police 70022 - Sejf z kodem Sejf z kodem to wyjątkowo przydatne narzędzie, s..
104.00 PLN
Playmobil Galaxy Police 70023 - Helikopter piratów Helikopter Piratów to zestaw..
155.00 PLN
Playmobil Galaxy Police 70024 - Robot piratów Piraci zrobią wszystko, by doprowadzić d..
65.00 PLN