Kategorie

Playmobil Novelmore 70499 – Starter Pack – Królewska twierdza

Playmobil Novelmore 70499 – Starter Pack – Królewska twierdza
Playmobil Novelmore 70499 – Starter Pack – Królewska twierdza Playmobil Novelmore 70499 – Starter Pack – Królewska twierdza Playmobil Novelmore 70499 – Starter Pack – Królewska twierdza
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 70499
Kod EAN: 4008789704993
• Dostępny
Cena: 66.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil Novelmore 70499 - Starter Pack - Królewska twierdza

Playmobil Novelmore to jedna z nowszych serii popularnych klocków, które już teraz mogą stać się ulubioną zabawką trzyletnich maluchów. Linia Starter Pack zaprojektowana została z myślą o młodszych dzieciach, które mogą samodzielnie złożyć konstrukcje z iście królewską scenerią, by później odgrywać fantastyczne scenki z bitew między rycerzami Novelmore a wojownikami Burnham.

Królewska twierdza 70499 z serii Playmobil Novelmore zawiera wieżę, wewnątrz której ukryto drogocenny skarb! Może to właśnie tutaj znajduje się magiczna zbroja Invincibus? Arwynn zrobi wszystko, by odeprzeć atak wroga – do jego dyspozycji pozostaje miecz, tarcza oraz zbroja z charakterystycznymi kolorami. Szczyt wieży pełni funkcję centrum obserwacyjnego, a ruchome drzwi umożliwiają wejście do wnętrza tajemnej komnaty.

Zestaw klocków PlaymobilStarter Pack – może posłużyć zarówno jako baza do rozpoczęcia zabawy, ale też jako uzupełnienie większych propozycji. Opakowanie skrywa łącznie 62 klocki, wśród których znajdują się 2 figurki i ogrom dodatkowych akcesoriów.

Zestaw Playmobil - Starter Pack - Kólewska twierdza - informacje dodatkowe:

  • Producent: Playmobil
  • Numer katalogowy: 70499
  • Seria: Novelmore
  • Wiek dziecka: + 3 lata
  • Wysokość figurki: 7,5 cm
  • Wymiary opakowania: 25 cm x 9 cm x 19 cm

Playmobil to klocki znane od pokoleń, które cieszą się nieustającą popularnością wśród dzieciaków w różnym wieku. Maluchy mogą budować swój własny, mały świat posługując się klockami z różnych serii – nie brak propozycji o dzielnych rycerzach, księżniczkach, dinozaurach, piratach czy galaktycznych stróżach prawa! Zabawa klockami Playmobil wpływa pozytywnie nie tylko na kreatywność i pomysłowość, ale również na zdolności manualne oraz zręczność bystrych kilkulatków.