Kategorie

Playmobil 9341 Knights - Zaprzęg kucyków z balistą krasnoludów

Playmobil 9341 Knights - Zaprzęg kucyków z balistą krasnoludów
Playmobil 9341 Knights - Zaprzęg kucyków z balistą krasnoludów Playmobil 9341 Knights - Zaprzęg kucyków z balistą krasnoludów
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 9341
Kod EAN: 4008789093417
• Dostępny
Cena: 82.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil 9341 Knights - Zaprzęg kucyków z balistą krasnoludów

 

Świat Rycerzy Playmobil Knights pełen jest legendarnych postaci: trolli, goblinów, krasnoludów, odważnych wojów i pięknych księżniczek. Królestwa walczą między sobą, podbijając ziemię, przejmując zamki warowne i fortece. Krasnoludy, pomimo swojego niskiego wzrostu, świetnie radzą sobie w sztuce wojennej. Są silni, wytrzymali i doskonale władają bronią oraz parają się łucznictwem. Nie obca jest im balistyka, a na swoim koncie mają mnóstwo przejętych w drodze oblężenia fortyfikacji. Sukcesy w tej dziedzinie zawdzięczają m.in. machinom balistycznym. Zaprzęg kucyków z balistą krasnoludów to potężne działo z ognistymi pociskami, do którego zaprzęgnięto parę kucyków. Do zestawu dołączono trzy figurki krasnoludów z bronią: toporami i łukami.  

Seria klocków Playmobil Knights (Rycerze) pozwala dzieciom na kreatywną, atrakcyjną zabawę z bajkowymi i legendarnymi bohaterami. Podczas zabawy maluchy wymyślają historię, wcielają się w różne postaci i odgrywają scenki, rozwijając przy tym wyobraźnię i kreatywność.

  • Producent: Brandstätter Group
  • Seria: Knights - Rycerze
  • Numer katalogowy: 9341
  • Wiek dziecka: 4+
  • Ilość elementów: -
  • Wymiary opakowania: -

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.