Kategorie

Playmobil 9330 Play Map - Kraina wróżek

Playmobil 9330 Play Map - Kraina wróżek
Playmobil 9330 Play Map - Kraina wróżek Playmobil 9330 Play Map - Kraina wróżek
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 9330
Kod EAN: 4008789093301
• Dostępny
Cena: 71.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil 9330 Play Map - Kraina wróżek

Klocki Playmobil wspierają kreatywność! Plastikowe pojazdu, figurki, domki i akcesoria stwarzają dzieciom możliwość odgrywania wymyślonych scenek i historii. Zestawy tematyczne pozwalają wcielić się w konkretną postać, która będzie przeżywała fantastyczne przygody. Z serią klocków Play Map dostajemy dodatkową ilustrowaną planszę, na której rozkładamy klocki, a która przedstawia kolorową mapę danego miejsca, związanego tematycznie z zabawką.

Odwiedź magiczną krainę wróżek z zestawem klocków z mapą Play Map! Plansza przedstawia fragment zielonego, kwiecistego lądu z kamienną ścieżką, która prowadzi nad brzeg morza. Ustawiono tu pomost, a do którego może przycumować magiczna gondola. Na mapie ustawimy drzewko, a bliżej brzegu – wodną roślinność. Łódka wróżek ma pięknie rzeźbiony, dekoracyjny maszt, a do zestawu dołączono dwie figurki dziewczynek z kolorowymi skrzydełkami. W naszym magicznym świecie nie zabraknie zwierząt – między innymi króliczków i łabędzi.

W zestawie: dwie figurki, gondola wróżek, mapa do zabawy, drzewo, zwierzęta, akcesoria.

Wymiary mapy: 66,4cm x 46cm

  • Producent: Playmobil / Brandstätter Group
  • Seria: Play Map
  • Numer katalogowy: 9330
  • Wiek dziecka: 5+
  • Ilość elementów:  -
  • Wymiary opakowania: 25cm x 18,5cm x 7,5cm

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.