Kategorie

Playmobil 70039 Dragons Jak wytresować smoka - Śmierciozaur i Grimmel

Playmobil 70039 Dragons Jak wytresować smoka - Śmierciozaur i Grimmel
Playmobil 70039 Dragons Jak wytresować smoka - Śmierciozaur i Grimmel Playmobil 70039 Dragons Jak wytresować smoka - Śmierciozaur i Grimmel Playmobil 70039 Dragons Jak wytresować smoka - Śmierciozaur i Grimmel
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 70039
Kod EAN: 4008789700391
• Niedostępny
Cena: 112.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil 70039 Dragons Jak wytresować smoka - Śmierciozaur i Grimmel

 

Grimmel The Grisly to czarny charakter, który poznamy w trzeciej części filmu Jak wytresować smoka. Chudy, wysoki, szpakowaty mężczyzna o siwych włosach i brodzie jest wielkim łowcą smoków, skupionym na jednym, konkretnym celu – unicestwieniu gatunku Nocnych Furii, z których jedyny, ocalały przedstawiciel to Szczerbatek – wierny towarzysz władcy wyspy Berg – Wikinga Czkawki. Grimmel nie spocznie, dopóki nie doprowadzi do śmierci zwierzęcia. Krocząc śladem wybranki serca Szczerbatka – pięknej i dumnej Białej Furii, Grimmel zbliża się do spokojnej osady Wikingów, w której żyją wspólnie ze swymi smoczymi towarzyszami. Czy Czkawce i jego wybrance Astrid uda się odeprzeć atak świetnie uzbrojonego łowcy i zapewnić spokój mieszkańcom (ludzkim i smoczym) wyspy? W nowym zestawie klocków Playmobil znajdziemy figurkę Grimmela oraz jego okrutnego smoka – Śmierciozaura, który swój jad wykorzystuje do otępienia przeciwnika. Do zestawu dołączono broń bohatera: kuszę oraz hak na linie.

Już 15 lutego bieżącego roku na ekranach polskich kin zobaczymy trzecią część popularnej trylogii animowanej Jak wytresować smoka. Podczas gdy Czkawka, jako wódz i władca wyspy Berg, stara się stworzyć mieszkającym w królestwie smokom wspaniały i bezpieczny azyl, jego wierny towarzysz Nocna Furia poznaje intrygująco piękną i dumną smoczycę – Białą Furię, dla której traci głowę. Nikt jeszcze nie wie o tym, że śladami lśniącej smoczycy podąża okrutny łowca smoków, który ściągnie niebezpieczeństwo na tę spokojną wioskę, w której wielcy Wikingowie żyją wespół z gromadką olbrzymich i dziwacznych smoków. Czy Czkawka i jego wierna towarzyszka Astrid poradzą sobie z nadciągającym zagrożeniem? Czy przewrotne wypadki losu nie zniszczą przyjaźni, jaka łączy chłopca i smoka?

Nowa seria zabawek, stworzona na podstawie trzeciej części hitu kinowego, jest już dostępna w sprzedaży. W zestawach klocków Playmobil z serii Dragons znajdziemy ulubionych bohaterów i akcesoria, które pozwolą na kreatywne odgrywanie zapamiętanych z bajki scenek.

  • Producent: Playmobil / Brandstätter Group
  • Seria: Dragons - Jak wytresować smoka
  • Numer katalogowy: 70039
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 34cm x 24cm x 12,5cm

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.