Kategorie
Klocki LEGO Star Wars 75111 Darth Vader
165.00 PLN
(134.15 PLN netto)
129.00 PLN
(104.88 PLN netto)
Monster High DYN97 Lalka Śpiewająca Straszygwiazda
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
DC Super Hero Girls Bohaterki Supergirl DWH57
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Ciastolina Play-Doh Maszyny Budowlane Chuck

Ciastolina Play-Doh Maszyny Budowlane Chuck
Ciastolina Play-Doh Maszyny Budowlane Chuck
Marka: Play-doh
Kod produktu: Play-Doh
• Niedostępny
Cena: 46.00 PLN (37.40 PLN netto)

Ciastolina Maszyny Budowlane CHUCK

Zestaw dla chłopców! Zbuduj świat Chucka przy pomocy ciastoliny!  - Wywrotka + cegielnia ze specjalnymi murarskimi akcesoriami. Do każdego zestawu dołączone są 2 tuby ciastoliny w kolorach budowy.

Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować co tylko chcą. Zabawa ciastoliną rozwija umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, pobudza wyobraźnię dziecka i kreatywność w tworzeniu form przestrzennych. Zabawa pomaga poznawać kolory i zasady ich mieszania. Wyrabiając ciastolinę dziecko zmniejsza napięcie mięśniowe w obrębie nadgarstka oraz wyrabia zręczność palców.

Wymiary opakowania: 

23 cm x 25 cm x 8 cm 

Hasbro, to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak Monopoly, Scrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet ShopHasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh oraz najbardziej znanych obecnie, zabawek strzelających z serii Nerf. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie.