Kategorie

NERF N-Strike Elite - Wyrzutnia strzałek Rukkus ICS-8 - E2654

NERF N-Strike Elite - Wyrzutnia strzałek Rukkus ICS-8 - E2654
NERF N-Strike Elite - Wyrzutnia strzałek Rukkus ICS-8 - E2654
Marka: Hasbro
Kod produktu: E2654
Kod EAN: 5010993543861
• Niedostępny
Cena: 89.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

NERF N-Strike Elite - Wyrzutnia strzałek Rukkus ICS-8 - E2654

Najnowszy model wyrzutni z serii NERF Elite jest już dostępny w sprzedaży! Rukkus ICS-8 to zabawkowa broń na miękkie, lekkie i bezpieczne piankowe strzałki. Wyrzutnia jest wyposażona w pomarańczowy magazynek, do którego wkładamy piankowe naboje, a których pomieści ich aż osiem. Magazynek automatycznie przeładowuje strzałki. Wyceluj, przeładuj broń, naciśnij spust i wystrzel w stronę rywala serię miękkich pocisków! Do zestawu dołączono 8 strzałek. 

Zabawa z Nerf to okazja do zachęcenia dziecka do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, która rozwinie jego sprawność, zręczność i kondycję.

Podczas zabawy z pistoletami i wyrzutniami Nerf należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Przede wszystkim należy przestrzec dziecko, że nie można celować do młodszych dzieci, w odsłonięte części ciała czy w zwierzęta. Ponadto, warto skorzystać z dodatkowych zabezpieczeń – ochraniaczy czy okularów. 

Wymiary wyrzutni: ok. 33cm x 26cm x 6cm

  • Producent: Hasbro
  • Seria: NERF
  • Numer katalogowy: E2654
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 40cm x 26cm x 6,5cm

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak Monopoly, Scrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie.