Kategorie

NERF Fortnite Microshots - Pistolet na strzałki - Micro TS E6745

NERF Fortnite Microshots - Pistolet na strzałki - Micro TS E6745
NERF Fortnite Microshots - Pistolet na strzałki - Micro TS E6745 NERF Fortnite Microshots - Pistolet na strzałki - Micro TS E6745 NERF Fortnite Microshots - Pistolet na strzałki - Micro TS E6745 NERF Fortnite Microshots - Pistolet na strzałki - Micro TS E6745 NERF Fortnite Microshots - Pistolet na strzałki - Micro TS E6745
Marka: Hasbro
Kod produktu: E6745
Kod EAN: 5010993605170
• Niedostępny
Cena: 39.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

NERF Fortnite Microshots - Pistolet na strzałki - Micro TS E6745

 

Micro TS to mały pistolecik na piankowe strzałki, który odtwarza wygląd broni ze znanej gry komputerowej Fortnite. Aby wystrzelić pocisk, należy załadować strzałkę, pociągnąć w doł za uchwyt i nacisnąć spust. W zestawie znajdziemy dwa naboje – miękkie, lekkie i bezpieczne strzałki, które nie wyrządzą krzywdy przypadkowo trafionym ludziom czy zwierzętom.

Fortnite to wieloosobowa gra komputerowa stworzona przez Epic Games, która odniosła sukces porównywalny z popularnym Minecraftem czy World od Warcraft. Darmowa gra (z systemem mikropłatności) z trybem rozgrywki Battle Royal określana jest przez specjalistów i sympatyków jako fenomen, a liczba graczy wciąż rośnie. W czerwcu 2018 roku Epic Games ogłosiła, że Fortnite osiągnęło pułap 125 milionów graczy w mniej niż rok! Już kilka miesięcy później liczba kont zarejestrowanych na wszystkich platformach wzrosła do 200 milionów. To sukces na ogromną skalę, którego nie przewidzieli nawet twórcy gry! W ubiegłym roku Fortnite otrzymał tytuł dla „najlepiej rozwijającej się gry” oraz „najlepszej gry multiplayer”.

Zabawa z wyrzutniami i pistoletami NERF to świetny pomysł na aktywną zabawę na świeżym powietrzu, która poprawia kondycję fizyczną, uczy zdrowej rywalizacji i sprawia mnóstwo frajdy. Zabawkowa, plastikowa broń jest całkowicie bezpieczna. Amunicją są mięciutkie i lekkie piankowe strzałki, którymi nie sposób wyrządzić krzywdę. Można również wyposażyć się w elementy ochronne – takie jak gogle czy kamizelki.

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: E6745
  • Seria: NERF Fortnite
  • Sugerowany wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 22cm x 16cm x 4,5cm 

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.