Kategorie

My Little Pony: Equestria Girls - Lalka Fluttershy - E0666

My Little Pony: Equestria Girls - Lalka Fluttershy - E0666
My Little Pony: Equestria Girls - Lalka Fluttershy - E0666 My Little Pony: Equestria Girls - Lalka Fluttershy - E0666 My Little Pony: Equestria Girls - Lalka Fluttershy - E0666 My Little Pony: Equestria Girls - Lalka Fluttershy - E0666
Marka: Hasbro
Kod produktu: E0666
Kod EAN: 5010993469505
• Dostępny
Cena: 59.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

My Little Pony: Equestria Girls - Lalka Fluttershy - E0666

 

Fluttershy to jedna z głównych bohaterek animowanego serialu My Little Pony: Equestria Girls. Tym razem znane nam z poprzednich serii bajki urocze kocyki Pony spotkamy w „ludzkich wersjach. Dziewczyny uczą się w liceum Canterlot. Wcześniej jednak uczęszczały do gimnazjum. To tam nieśmiała Fluttershy poznała Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie i Applejack. Dziewczyna ma lekko żółtą skórę, wielkie oczy i długie, bujne różowe włosy, spomiędzy których wystaje para zwierzęcych uszu, co jest nawiązaniem do poprzedniego wcielenia bohaterki – pegaza. Dziewczynka ma problemy z nawiązywaniem nowych znajomości, jest cicha, ale jednocześnie odważna. Najlepiej czuje się w otoczeniu czworonożnych przyjaciół!

Lalka Fluttershy z serii MLP: Equestria Girls ma miękkie, idealne do czesania włosy oraz kilka punktów artykulacji, dzięki którym podczas zabawy ustawimy ją w różnych pozycjach. Ubrana jest w krótką sukienką z motylim wzorkiem i plastikowym pasem. Na nogach ma „sznurowane” wysoko sandałki, sięgające niemal do kolan.

Wysokość lalki: ok. 27cm

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: E0666
  • Seria: MLP: Equestria Girls
  • Sugerowany wiek dziecka: 5+
  • Wymiary opakowania: 32,5cm x 14cm x 6cm
Hasbro, to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak Monopoly, Scrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet ShopHasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh oraz najbardziej znanych obecnie, zabawek strzelających z serii Nerf. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie.