Kategorie

MAXIM 50946 Zajezdnia dla 5 lokomotyw do kolejek drewnianych

MAXIM 50946 Zajezdnia dla 5 lokomotyw do kolejek drewnianych
Marka: Maxim
Kod produktu: 50935
• Niedostępny
Cena: 139.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana MAXIM 50946 Zajezdnia dla 5 lokomotyw

 

Żaden zestaw nie jest kompletny bez zajezdni. W tym miejscu lokomotywy odpoczywają po całym dniu pracy, lub znajdują się tu te pociągi, które akurat nie muszą wyjeżdżać w trasę. Dzięki temu na linii zachowany jest porządek. Wydrążone tory tworzą dojazd do każdego ze stanowisk.  Z pewnością zestaw ten urozmaici dotychczasową trasę, uczyni zabawę bardziej ekscytującą oraz dostarczy wiele frajdy. Produkt ten na pewno pobudzi wyobraźnię dziecka i zachęci do zabawy w odgrywanie ról.  Zestaw wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy MAXIM są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, BigJigs, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.).

 

Ilość elementów: 1

Producent: MAXIM

Wiek dziecka: 3+

Nr katalogowy: 50946

Wymiary opakowania: 42 cm x 31 cm x 13 cm.

MAXIM to firma produkująca zabawki drewniane wysokiej jakości. Firma ta jest jednym ze światowych producentów kolejek drewnianych. Wszystkie produkty wykonywane są z wysokiej jakości surowców i są bezpieczne w użytkowaniu. Można tu znaleźć tory, pociągi oraz różnego rodzaju dodatki, które urozmaicają przebieg trasy. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnianie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty MAXIM zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.