Kategorie

MAXIM 50437 Most kratownicowy do kolejek drewnianych

MAXIM 50437 Most kratownicowy do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: MAXIM
Kod EAN: 647069504379
• Dostępny
Cena: 59.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana MAXIM - Most kratownicowy

Most kratownicowy to wspaniały dodatek do kolejki drewnianej, który urozmaici dotychczasową trasę. Składa się on z trzech elementów: największego środkowego oraz dwóch obocznych nieco mniejszych. Dzięki takiej konstrukcji w każdej chwili można skrócić most. Dodatkowo w zestawie znajdują się cztery podpory oraz tor podjazdowy i zjazdowy. Dziecko może tak skonstruować trasę, że pod mostem będzie przebiegać inna trasa kolejowa, droga lub rzeka. Z pewnością pomoże to w poszerzeniu wyobraźni dziecka oraz dostarczy wiele frajdy. Most wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.  Długość mostu: 85 cm.

Wszystkie zestawy firmy MAXIM są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, BigJigs, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.).

  • Producent: MAXIM
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy: 50437
  • Ilość elementów: 12
  • Wymiary opakowania: 26 cm x 10 cm x 7 cm.

MAXIM to firma produkująca zabawki drewniane wysokiej jakości. Firma ta jest jednym ze światowych producentów kolejek drewnianych. Wszystkie produkty wykonywane są z wysokiej jakości surowców i są bezpieczne w użytkowaniu. Można tu znaleźć tory, pociągi oraz różnego rodzaju dodatki, które urozmaicają przebieg trasy. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnianie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty MAXIM zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.