Kategorie

MAXIM 50412 Lokomotywa Czerwona na baterie do kolejek drewnianych

MAXIM 50412 Lokomotywa Czerwona na baterie do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: MAXIM
Kod EAN: 647069504126
• Niedostępny
Cena: 79.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana 50412 Lokomotywa Czerwona na baterie

Każdy pasjonat kolejek pokocha zapewne czerwoną lokomotywę do kolejek drewnianych. Jest to obowiązkowy element każdej kolejki drewnianej. Lokomotywa wygląda bardzo autentycznie i wydaje wiarygodne dźwięki oraz samodzielnie porusza się po torach. Posiada magnesy z tyłu, dzięki czemu można do niej doczepić więcej wagoników.  Lokomotywę wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata. Z pewnością produkt ten urozmaici zabawę i wywoła mnóstwo uśmiechów na dziecięcych twarzach.

Wszystkie zestawy firmy MAXIM są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, BigJigs, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

 

Ilość elementów: 1

Producent: MAXIM

Wiek dziecka: 3+

Nr katalogowy: 50412

Wymiary opakowania: 17 cm x 13 cm x 5 cm.

Wymiary lokomotywy: 11 cm x 5 cm x 3 cm.

 

MAXIM to firma produkująca zabawki drewniane wysokiej jakości. Firma ta jest jednym ze światowych producentów kolejek drewnianych. Wszystkie produkty wykonywane są z wysokiej jakości surowców i są bezpieczne w użytkowaniu. Można tu znaleźć tory, pociągi oraz różnego rodzaju dodatki, które urozmaicają przebieg trasy. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnianie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty MAXIM zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.