Kategorie

Mattel BDB94 X9459 Planes Samoloty Disney - figurka KAPITAN Skipper

Mattel BDB94 X9459 Planes Samoloty Disney - figurka KAPITAN Skipper
Mattel BDB94 X9459 Planes Samoloty Disney - figurka KAPITAN Skipper Mattel BDB94 X9459 Planes Samoloty Disney - figurka KAPITAN Skipper
Marka: Mattel
Kod produktu: X9459
• Niedostępny
Cena: 34.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Planes Samoloty Disney Mattel X9459 - figurka KAPITAN Skipper

Czas rozpocząć podniebną przygodę z figurkami SAMOLOTÓW Disney'a.Kapitan stacjonował na atomowym lotniskowcu podczas wojny i uczył rekrutów. Wszystkim mówi, że odbył setki misji. Obecnie stary samolot nie wzbija się już w powietrze. Dusty prosi weterana o naukę. Kapitan początkowo nie zgadza się, ale widząc upór i determinację maszyny rolniczej, w końcu ulega. Dusty podczas jednego z etapów trafia na lotniskowiec, w którym służył kapitan i dowiaduje się, że Skipper odbył tylko jedną misję. Dusty jest zawiedziony, nie rozumie dlaczego Kapitan go okłamał. Kapitan mu opowiada jego prawdziwą historię: podczas wyprawy z młodymi rekrutami uległ namową ucznia, by zaatakować "łatwy" cel i jego cała brygada zotsała zestrzelona. Ocalał tylko Kapitan. Kapitan pokazuje, że bardzo zależy mu na Dusty'm, gdy mimo lęku wzbija się w powietrze i ratuje go przed nieczystym zagraniem Ripslingera.  Figurka Mattel jest idealnym odwzorowaniem postaci z bajki, która zapewni mnóstwo frajdy podczas zabawy. Zabawka wykonana jest w skali 1:55. W pojazdach występują ruchome elementy takie jak śmigła czy koła od podwozia.

  • Ilość elementów: 1
  • Producent: Mattel
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy: X9459
  • Wymiary opakowania: 21,5 cm x 16,5 cm x 6,5 cm

 

Amerykańska firma Mattel jest światowym liderem w branży zabawek, która została załozona w 1975 roku. Jest właścicielem takich marek jak: Barbie, Monster High, HotWheels, Fisher Price, Imaginext, Scrabble itp. Ponadto firma produkuje konsole do gier video oraz gry planszowe, które są uwielbiane przez wszystkie dzieci. Zabawki tej firmy cieszą się ogromna popularnością poniewż są bezpieczne w użytkowaniu i zapoewniają ogromną frajdę podczas zabawy.