Kategorie

Mattel Harry Potter - Lalka Ron Weasley - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG15

Mattel Harry Potter - Lalka Ron Weasley - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG15
Mattel Harry Potter - Lalka Ron Weasley - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG15 Mattel Harry Potter - Lalka Ron Weasley - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG15 Mattel Harry Potter - Lalka Ron Weasley - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG15
Marka: Mattel
Kod produktu: GFG15
Kod EAN: 887961761061
• Dostępny
Cena: 119.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Mattel Harry Potter - Lalka Ron Weasley - Bal Bożonarodzniowy Yule Ball GFG15

Ron Weasley, podobnie jak i jego najlepszy przyjaciel Harry, nie był zbyt podekscytowany wizją Balu Bożonarodzeniowego, który organizowany był w Hogwarcie z okazji Turnieju Trójmagicznego. Zwłaszcza, gdy dostał od mamy strój, który okazał się być bardzo, ale to bardzo staroświecki! Ron jednak nie miał wyjścia i musiał przywdziać koszulę z żabotami i muszką, kamizelkę z deseniem i długi, brązowy płaszcz z koronkowym obszyciem. Co więcej, Ron nie potrafił przełamać się i zaprosić na bal Hermionę, więc ta zgodziła się zostać partnerką Wiktora Kruma. Dopiero Harry, niemal w ostatniej chwili, zaprosił w imieniu swoim i przyjaciela siostry  Patil - Parvati i Padmę. 

Lalka od marki Mattel ma ok. 30cm wysokości oraz została wyposażona w kilka punktów artykulacji, które umożliwiają ustawienie jej w różnych pozycjach.

Bal Bożonarodzeniowy (ang. Yule Ball) był powiązany z tradycją Turnieju Trójmagicznego. W chwili, w której w Hogwarcie uczyli się znani nam bohaterowie (Harry, Ron, Hermiona i inni) zarówno bal, jak i sam turniej organizowane były po raz pierwszy od dłuższego czasu. Dlatego też wszyscy uczestnicy byli mocno podekscytowani i nie mogli doczekać  się wytwornego przyjęcia, na którym obowiązywały stroje wieczorowe. Hogwart został pięknie, świątecznie udekorowany, a oprawę muzyczną zapewniła kapela Fatalne Jędze.

  • Numer katalogowy: GFG15
  • Producent: Mattel
  • Wiek dziecka: 6+
  • Seria: Harry Potter
  • Wymiary opakowania: 32,5cm x 20cm x 6cm