Kategorie

Masters of The Universe – Figurka Battle Cat GNN70

Masters of The Universe – Figurka Battle Cat GNN70
Masters of The Universe – Figurka Battle Cat GNN70 Masters of The Universe – Figurka Battle Cat GNN70 Masters of The Universe – Figurka Battle Cat GNN70
Marka: Mattel
Kod produktu: GNN70
Kod EAN: 887961874907
• Niedostępny
Cena: 40.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Masters of The Universe – Figurka Battle Cat GNN70

Figurka Battle Cat przedstawia osobnika pojawiającego się w filmie Masters of the Universe, którego remake planowany jest na 2022 rok. Początkowo pojawiał się jako zielony tygrys Adama – nie miał nic wspólnego z odgrywaniem walk, szczególnie że był raczej tchórzliwy, a większość swojego życia spał i jadł. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy Adam przekształcił się w He-Mana – doszło bowiem również do transformacji Cringera w prawdziwego wojonika!

Battle Cat zmienił Cringera nie do poznania - od teraz był walecznym i odważnym tygrysem, którego ciało zostało okryte czerwoną zbroją zakrywającą grzbiet i głowę. W takiej wersji Battle Cat mógł transportować He-Mana na grzbiecie, biorąc przy tym czynny udział w walkach.

Figurka Battle Cat stanowi wierną replikę filmowego bohatera: tygrys jest zielonego koloru i posiada pomarańczowe pasy, a jego rozdziawiona paszcza ukazuje ostre zęby. Zbroja jest czerwonego koloru i całkowicie odmienia wygląd zwierzęcia, czyniąc z niego wiernego kompana w walce ze złem tego świata! Figurka ma ruchome kończyny, co umożliwia ustawienie jej w dowolnej pozycji.

Battle Cat z serii Masters of the Universe mierzy 24 cm długości i jako zabawka marki Mattel przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6. roku życia.

Masters of The Universe – Figurka Battle Cat – informacje dodatkowe:

  • Producent: Mattel
  • Seria: Masters of The Universe
  • Numer katalowy: GNN70
  • Sugerowany wiek dziecka: + 6 lat
  • Wymiary opakowania: 31 cm x 31 cm x 9 cm