Kategorie

Listonosz Pat 02787 Pojazd - radiowóz policyjny

Listonosz Pat 02787 Pojazd - radiowóz policyjny
Marka: Character Options Ltd
Kod produktu: 02787
Kod EAN: 5029736027872
• Dostępny
Cena: 59.00 PLN 49.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Listonosz Pat 02787 Pojazd - radiowóz policyjny

Radiowóz policyjny to charakterystyczny pojazd uprzywilejowany. Dlatego też ma odpowiednie kolory i syrenę na dachu. Podczas jazdy samochodem policjant włącza sygnał świetlny i dźwiękowy. Po bokach na masce znajduje się pasek z biało – czarną kratą oraz symbol policji z Zielonej Doliny – gwiazdka szeryfa z oznaczeniami. W pojeździe znajdują się miejsca na figurki (sprzedawane oddzielnie), które umieśmy wewnątrz dzięki otwieranemu dachowi i oknom. Do zestawu dołączono dwa pachołki, których często używają policjanci np. w przypadku wypadku drogowego. Policjantem w Zielonej Dolinie jest Artur Selby

Listonosz Pat to popularna bajka animowana dla dzieci w wieku przedszkolnym. W miasteczku Zielona Dolina wszyscy się znają, są dla siebie mili i pomocni. Listonosz Pat, razem ze swoim kotem, codziennie rozwożą mieszkańcom pocztę, Artur czuwa nad bezpieczeństwem sąsiadów - przyjaciół, a Ted wymyśla nowe urządzenia, by ułatwić innym codzienne obowiązki. To bajka wychowawcza, która uczy dzieci, że zawsze należy sobie pomagać, być dla siebie uprzejmym i nie krzywdzić innych. 

Uwaga! Pojazd może się nieznacznie różnić od tego, który jest przedstawiony na zdjęciu. Nowe wersje zabawki mają odświeżoną szatę graficzną - zmiana obejmuje jedynie kolor kół. Nowe pojazdy z serii mają całe czarne koła. 

  • Producent: Character Options
  • Numer katalogowy: 02787
  • Wiek dziecka: 3 +
  • Seria: Listonosz Pat
  • Wymiary opakowania: 19,5cm x 13,5cm x 11cm