Kategorie

LEGO TURTLES 79115 Furgonetka Żółwi

LEGO TURTLES 79115 Furgonetka Żółwi
LEGO TURTLES 79115 Furgonetka Żółwi
Marka: LEGO
Kod produktu: 79115
• Niedostępny
Cena: 159.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki LEGO Turtles 79115 Furgonetka Żółwi

Vern i Rafael mkną ulicami miasta żółwią furgonetką, na ratunek Michelangelowi, ale żołnierz opuścił szlaban, by zablokować im drogę. Trzeba koniecznie sprawdzić komputer pokładowy, by przechytrzyć żołnierza i naciśnąć gaz do dechy, by przebić się przez barykadę. Otworzyć boczne drzwi, by wystrzelić ukryte rakiety, i odpalić rakiety dachowe prosto w butlę z gazem, by wysadzić szlaban. Gdy znajdzie się Michelangela, uwolnić go z mechanicznych łap, które trzymają go na noszach, i czym prędzej zwiewać furgonetką.
 
Zestaw zawiera:
-  żółwią furgonetkę
-  4 minifigurki z bronią: Vern, żołnierza, Rafaela i Michelangela
-  nosze z mechanicznymi łapami
 
Żółwia furgonetka posiada zdejmowany dach, komputer z ekranem, 2 wysuwane, wystrzeliwane rakiety z boku, 2 wystrzeliwane rakiety na dachu, talerz satelitarny, hak i korbkę.
  • Wiek dziecka: 6 -12
  • Seria: TURTLES
  • Nr katalogowy: 79115
  • Producent: LEGO
  • Ilość elementów: 368
  • Wymiary żółwiej furgonetki 10 cm x 15 cm x 9 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

 

Tagi: castle, lego