Kategorie

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70836 Batman i Stalowobrody

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70836 Batman i Stalowobrody
LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70836 Batman i Stalowobrody LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70836 Batman i Stalowobrody LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70836 Batman i Stalowobrody LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70836 Batman i Stalowobrody
Marka: LEGO
Kod produktu: 70836
Kod EAN: 5702016368192
• Dostępny
Cena: 73.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70836 Batman i Stalowobrody

Rozegraj niezapomniane pojedynki pomiędzy Batmanem i Stalowobrodym, inspirowane filmem The Lego Movie 2! Stalowobrody do zbudowania w formie mechanicznego kraba z masztem i miejscem na minifigurkę Maddoxa oraz wbudowaną skrzynką i twarzą pirata. Minifigurka Batmana mieści się na tronie, który zbudujesz z klocków, tak samo jak figurkę Gwiazdki. Zarówno mechaniczny krab jak i tron posiadają wiele ciekawych dekoracji i atrakcyjnych dodatków takich jak złota flaga lub napisem Youre Welcome.

LEGO® PRZYGODA 2 to najnowsza część przygód Emmeta Brickowskiego. W poprzedniej świat został uratowany, ale na bohaterów ponownie czyha niebezpieczeństwo i pułapki, w które nie mogą dać się złapać. Cała masa znanych postaci i tych całkiem nowych do odkrycia i zabawy w zestawach LEGO® z serii towarzyszącej premierze filmu!

  • Producent: LEGO
  • Seria: THE LEGO® MOVIE 2™
  • Numer katalogowy: 70836
  • Ilość elementów: 168
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania:

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.