Kategorie

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70827 UltraKocia i Lucy Wojowniczka

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70827 UltraKocia i Lucy Wojowniczka
LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70827 UltraKocia i Lucy Wojowniczka LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70827 UltraKocia i Lucy Wojowniczka LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70827 UltraKocia i Lucy Wojowniczka LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70827 UltraKocia i Lucy Wojowniczka
Marka: LEGO
Kod produktu: 70827
Kod EAN: 5702016368093
• Dostępny
Cena: 109.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70827 UltraKocia i Lucy Wojowniczka

Zbuduj waleczną Ultrakocię! Ta drapieżniczka ma głowę, ogon i łapy, które można ustawiać w dynamicznych pozach. Możesz też zmienić jej wyraz twarzy, używając do tego jednego z trzech klocków z minami. Na grzbiecie Ultrakoci znajduje się miejsce dla minifigurki jeźdźcy – Lucy Wojowniczki, dołączonej do zestawu. Zbudujesz również kosmitę z planety Duplo z ruchomym okiem, co z pewnością uatrakcyjni odgrywanie scen inspirowanych filmem. Do zestawu dołączono minifigurkę Emmeta, co w połączeniu daje komplet idealny do ciekawej i pełnej akcji zabawy.

LEGO® PRZYGODA 2 to najnowsza część przygód Emmeta Brickowskiego. W poprzedniej świat został uratowany, ale na bohaterów ponownie czyha niebezpieczeństwo i pułapki, w które nie mogą dać się złapać. Cała masa znanych postaci i tych całkiem nowych do odkrycia i zabawy w zestawach LEGO® z serii towarzyszącej premierze filmu!

  • Producent: LEGO
  • Seria: THE LEGO® MOVIE 2™
  • Numer katalogowy: 70827
  • Ilość elementów: 348
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 35,5cm x 19cm x 5,5cm 

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.