Kategorie

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70821 Warsztat Emmeta I Benka

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70821 Warsztat Emmeta I Benka
LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70821 Warsztat Emmeta I Benka LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70821 Warsztat Emmeta I Benka LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70821 Warsztat Emmeta I Benka LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70821 Warsztat Emmeta I Benka
Marka: LEGO
Kod produktu: 70821
Kod EAN: 5702016367935
• Dostępny
Cena: 73.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70821 Warsztat Emmeta I Benka

Zestaw z figurkami znanymi z filmy The Lego Movie 2 zaprojektowany z myślą o małych budowniczych. Z klocków zbudować można statek kosmiczny z rozkładanymi silnikami rakietowymi i odczepianym łazikiem. W kokpicie pojazdu znajdzie się miejsce na minifigurkę. Dziecko złoży również łazik z miejscem na figurkę Emmeta, która także znajduje się w opakowaniu. Jak na prawdziwy warsztat przystało jest tu wózek z narzędziami do złożenia oraz stacja benzynowa. Przejrzyste instrukcje dołączone do opakowania oraz podstawka startowa ułatwią proces budowania i zachęcą do kontynowania przygody z klockami LEGO!

LEGO® PRZYGODA 2 to najnowsza część przygód Emmeta Brickowskiego. W poprzedniej świat został uratowany, ale na bohaterów ponownie czyha niebezpieczeństwo i pułapki, w które nie mogą dać się złapać. Cała masa znanych postaci i tych całkiem nowych do odkrycia i zabawy w zestawach LEGO® z serii towarzyszącej premierze filmu!

  • Producent: LEGO
  • Seria: THE LEGO® MOVIE 2™
  • Numer katalogowy: 70821
  • Ilość elementów: 117
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 26cm x 19cm x 6cm 

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.