Kategorie

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 10895 Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 10895 Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy
LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 10895 Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 10895 Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 10895 Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 10895 Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy
Marka: LEGO
Kod produktu: 10895
Kod EAN: 5702016367638
• Dostępny
Cena: 109.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™  10895 Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy

Klocki lego dla najmłodszych konstruktorów z bohaterami filmu The Lego Movie 2! Z klocków z tego zestawu można w przyjemny i prosty sposób zbudować łącznie czterech różnych kosmitów, przed którymi uciekać muszą Emmet i Lucy, których figurki również dołączono do opakowania. Konstruowanie mieszkańców z planety Duplo może przebiegać wedle sugestii z instrukcji lub całkowicie wbrew tym zaleceniom – cokolwiek postanowi mały budowniczy, zabawa będzie tak samo fantastyczna! Zestaw został zaprojektowany w sposób, który pozytywnie wpływa na rozwój zdolności motorycznych i koordynacji manualnej dziecka a także wzbogaca jego wyobraźnię i kreatywność. Klocki są dużych rozmiarów, prosto się je łączy, żywe i jasne kolory przyciągają wzrok. Seria Lego® Duplo to fantastyczny pomysł na prezent dla najmłodszych i ciekawa zabawka do żlobka i przedszkola.

LEGO® PRZYGODA 2 to najnowsza część przygód Emmeta Brickowskiego. W poprzedniej świat został uratowany, ale na bohaterów ponownie czyha niebezpieczeństwo i pułapki, w które nie mogą dać się złapać. Cała masa znanych postaci i tych całkiem nowych do odkrycia i zabawy w zestawach LEGO® z serii towarzyszącej premierze filmu!

  • Producent: LEGO
  • Seria: THE LEGO® MOVIE 2™
  • Numer katalogowy: 10895
  • Ilość elementów: 53
  • Wiek dziecka: 2+
  • Wymiary opakowania: 39 cm x 26 cm x 9,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.