Kategorie

LEGO® Technic 42094 Koparka gąsienicowa

LEGO® Technic 42094 Koparka gąsienicowa
LEGO® Technic 42094 Koparka gąsienicowa
Marka: LEGO
Kod produktu: 42094
Kod EAN: 5702016368055
• Dostępny
Cena: 224.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Technic 42094 Koparka gąsienicowa

Zestawy z serii LEGO® Technic dostarczają nie tylko masę frajdy i satysfakcji, ale także wiedzy technicznej dla małych pasjonatów konstruowania i mechaniki. Z dostępnych w najnowszym zestawie klocków zbudujemy funkcjonalną Koparkę gąsienicową. Zabawkowy pojazd ma swój pierwowzór w rzeczywistych maszynach. Porusza się na solidnych gąsienicach. Kabina operatora wyposażona jest w fotel, kierownicę i inne akcesoria. Kabinę możemy obracać o 360 stopni, a podnoszony wysięgnik zakończony jest działającym chwytakiem, za pomocą którego mamy możliwość przenoszenia i transportowania dołączonych do zestawu plastikowych drewienek. Warto także zwrócić uwagę na działającą, dwubiegową wyciągarkę. Model zbudujemy z czarnych i żółtych klocków oraz ozdobimy dostępnymi naklejkami. Koparka gąsienicowa to zabawka typu 2w1, którą możemy przebudować i zamienić na śmieciarkę.

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zabawa będzie także świetnym punktem wyjścia do nauki nowych słów. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: Technic
  • Numer katalogowy: 42094
  • Ilość elementów: 827
  • Sugerowany wiek dziecka: 10+
  • Wymiary opakowania: 38cm x 26cm x 7cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.