Kategorie

LEGO Super Heroes 76020 Ucieczka z Bazy Knowhere

LEGO Super Heroes 76020 Ucieczka z Bazy Knowhere
LEGO Super Heroes 76020 Ucieczka z Bazy Knowhere LEGO Super Heroes 76020 Ucieczka z Bazy Knowhere
Kod produktu: 76020
• Niedostępny
Cena: 179.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO Super Heroes 76020 Ucieczka z Bazy Knowhere

Groot wraz z Szop prowadzą wykopaliska w kopalni. Podczas swojej pracy odkryli niezwykłą kulę. Gdy o  tym dowiedzieli się Nebula oraz Sakaaran, zaatakowali Groota i Szopa. Podczas walki wciąż padają strzały z bazooki oraz pociski paliwowe wystrzeliwane z katapulty. Groot z ruchomymi kończynami staje do walki z uzbrojoną w miecz Nebulą. Szop w pojeździe górniczym chce uciec, by uchronić kulę.
 
Zestaw zawiera:
-  3 minifigurki: Szop, Sakaaran, Nebula, budowana figurka Groota
-  stację górniczą (wieża z zapadnią, katapulta z pociskami paliwowymi, bazooka,stacja dokująca pojazd górniczy z otwieranym kokpitem, chwytakami)
-  broń: miotacz Szopa, kosmiczny miotacz oraz miecz Nebuli
  • IIość elementów: 433
  • Wiek dziecka: 6 -12
  • Seria: Super Heroes
  • Nr katalogowy: 76020
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 38 cm x 26 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: lego, klocki