Kategorie

LEGO Super Heroes 76019 Kosmiczny Starblaster

LEGO Super Heroes 76019 Kosmiczny Starblaster
LEGO Super Heroes 76019 Kosmiczny Starblaster
Marka: LEGO
Kod produktu: 76019
• Niedostępny
Cena: 97.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO Super Heroes 76019 Kosmiczny Starblaster

Kolejny zestaw, który pozwoli przeżyć fascynujące przygody z superbohaterami. Zły Sakaaran ucieka w Nekropojeździe z wartościową kulą. Star-Lord musi ruszyć w pościg za nim i go uchwycić. Oficer Nova wsiada do kokpitu Starblaster, składa skrzydła i w trybie pościgu ściga przestępcę.  Po udanej misji przechodzi on w tryb aresztowania i wraz z Star-Lordem przejmuje kulę.
 
Zestaw zawiera:
-  3 minifigurki: Star-Lord, oficer Nova i Sakaaran
-  Strablaster (składane skrzydła które można ustawić w tryb pościgu lub aresztowania, otwierany kokpit, 2 wystrzeliwane rakiety)
-  Nekropojazd posiada otwierany kokpit, ruchome skrzydła
-  akcesoria: bronie, kajdanki
  • IIość elementów: 196
  • Wiek dziecka: 6 -12
  • Seria: Super Heroes
  • Nr katalogowy: 76019
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: lego, klocki