Kategorie

LEGO® Star Wars™ 75247 Rebeliancki myśliwiec A-Wing™

LEGO® Star Wars™ 75247 Rebeliancki myśliwiec A-Wing™
LEGO® Star Wars™ 75247 Rebeliancki myśliwiec A-Wing™
Marka: LEGO
Kod produktu: 75247
Kod EAN: 5702016370430
• Dostępny
Cena: 55.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Star Wars™ 75247 Rebeliancki myśliwiec A-Wing™

Zestaw rebeliancki myśliwiec A-Wing to idealna propozycja dla najmłodszych fanów Gwiezdnych Wojen. Z klocków zbudować można myśliwiec, który posłuży rebeliantom w walce z Imperium. Proces budowania ułatwią dołączone do opakowania podstawka startowa i jasne instrukcje, dzięki którym dziecko nabierze wprawy w układaniu klocków LEGO. Pojazd oczywiście nie odleci bez swojego pilota A-wing i pomagającego w sterowaniu droida C-3PO – figurki z dodatkami znajdują się opakowaniu. O utrzymanie maszyny w dobrymn stanie zadbać można dzięki narzędziom znajdującym się w stacji obsługi. Model można połączyć innymi zestawami z serii LEGO® Star Wars™ 4+ (Atak myśliwcem X-Wing, 75237 Atak myśliwcem TIE).

Układanie klocków LEGO łączy w sobie radość zabawy i pozytywny wpływ na rozwój dziecka, oddziałując na wyobraźnię oraz wspomagając umiejętności manualne i koordynacyjne.

  • Producent: LEGO
  • Seria: Star Wars™
  • Numer katalogowy: 75247
  • Ilość elementów: 62
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 19cm x 14cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.