Kategorie

LEGO® Star Wars 75245 Kalendarz adwentowy

LEGO® Star Wars 75245 Kalendarz adwentowy
LEGO® Star Wars 75245 Kalendarz adwentowy LEGO® Star Wars 75245 Kalendarz adwentowy LEGO® Star Wars 75245 Kalendarz adwentowy
Marka: LEGO
Kod produktu: 75245
Kod EAN: 5702016369847
• Niedostępny
Cena: 115.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki LEGO® Star Wars 75245 Kalendarz adwentowy

Nie możesz doczekać się Świąt Bożego Narodzenia? Rozpocznij odliczanie z nowym kalendarzem adwentowym LEGO®! Zestaw z serii Star Wars zachęci każdego fana Gwiezdnych Wojen to wspaniałej, świątecznej zabawy. Kalendarz składa się z 24 okienek, które otwieramy w każdy kolejny dzień Adwentu. W każdym znajdziemy zestaw klocków do zbudowania określonego przedmiotu lub Minifigurki. Wśród dostępnych niespodzianek warto wyróżnić niszczyciela gwiezdnego Najwyższego Porządku, wahadłowiec Kylo Rena, blaster szturmowca, transporter wojskowy Ruchu Oporu, działo Gwiazdy Śmierci, droid-czołg Sojuszu Korporacyjnego, kapsułę ratunkową, sześć Minifigurek – bohaterów Gwiezdnych Wojen i wiele innych. Gadżetami możemy ozdobić pokój lub zawiesić je na naszej choince. Mogą również służyć do fantastycznej, kreatywnej zabawy!

  • Producent: LEGO
  • Seria: Star Wars
  • Numer katalogowy: 75245
  • Ilość elementów: -
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 38cm x 25,5cm x 7cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.