Kategorie
Lalka Barbie DTW09 Ken w świecie gier
64.00 PLN
(52.03 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Lalka Barbie DTW00 Księżniczka z grą pamięciową
116.00 PLN
(94.31 PLN netto)
54.90 PLN
(44.63 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka blondynka DYN93
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

LEGO Pojemnik głowa S Kościotrup

LEGO Pojemnik głowa S Kościotrup
LEGO Pojemnik głowa S Kościotrup
Marka: LEGO
Kod produktu: LEGO POJEMNIK
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)

LEGO Pojemnik głowa S Kościotrup

Klocki LEGO od pokoleń zajmują wysokie miejsce wśród ulubionych zabawek dzieci. Przez lata nie zmienia się upodobanie maluchów do kolorowych klocków, zmienia się za to… sposób ich przechowywania. Doskonałym rozwiązaniem dla miłośników marki LEGO są oryginalne pojemniki na zabawki.

W ofercie naszego sklepu odnaleźć można różnorodne pojemniki na klocki LEGO, tym razem proponujemy głowę szkielet w rozmiarze S (wymiary: 160x160, wysokość: 195 mm). Dzieci uwielbiają takie gadżety, a dzięki temu polubią też sprzątanie – i to wcale nie przez straszenie kościotrupem! Pudełko LEGO w kształcie oryginalnych klocków zachęci maluchy do porządkowania i segregowania poszczególnych elementów. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż kolejne kartony zbierające kurz. Pojemnik LEGO w kształcie głowy kościotrupa to doskonały pomysł na ciekawy sposób przechowywania klocków i zabawek, ale też na ozdobę pokoju i ukoronowanie całej kolekcji LEGO.

Pojemnik wykonany jest z bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego, składa się z dwóch elementów (pudełko na zabawki i wieko zamykające). Dodatkową zaleta produktu jest to, że łączy się on z innymi pojemnikami z serii – pudełka LEGO można układać na sobie i budować z nich – tak jak z klocków o klasycznych rozmiarach. 

Tagi: pojemnik