Kategorie
Mattel BDB88 Planes 2 Samoloty Tsubasa
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
HASBRO SUPER HERO MASHERS WHIPLASH B0696
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
Mattel BDB85 Planes 2 Samoloty Gunnar Viking
50.00 PLN
(40.65 PLN netto)
22.00 PLN
(17.89 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

LEGO Pojemnik głowa L Chłopiec

LEGO Pojemnik głowa L Chłopiec
LEGO Pojemnik głowa L Chłopiec
Marka: LEGO
Kod produktu: LEGO POJEMNIK
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)

LEGO Pojemnik głowa L 

Pudełko w kształcie głowy do klocków LEGO zachęci Twoje dziecko do utrzymywania porządku, ale też samo w sobie będzie ozdobą pokoju. Dwuelementowy pojemnik na klocki w charakterystycznym dla firmy LEGO żółtym kolorze wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa PCV (zgodnego z wymogami UE w zakresie bezpieczeństwa dla dzieci), co stanowi o wytrzymałości produktu. Zaletą pojemnika jest też jego rozmiar L (wymiary: 24x24x27,1 cm), dzięki któremu ludzik pomieści jeszcze więcej dziecięcych skarbów.

Pojemnik LEGO służy do przechowywania klocków i innych zabawek, ale sam w sobie również jest świetną zabawką. Tym bardziej, że można łączyć go niczym tradycyjne klocki z innymi pudełkami z serii LEGO. Jeśli więc Twoje dziecko uwielbia klocki, to może zamiast kolejnego zestawu do złożenia, kup mu jeden wielki pojemnik? Głowa chłopca LEGO, stojąca dumnie na regale, będzie estetycznym i praktycznym świadectwem pasji Twojego malucha, który od tej pory z uśmiechem będzie reagował na hasło: „posprzątaj klocki!”. Uśmiechnięty ludzik zaraża dobrym humorem nie tylko dziecko, ale i rodziców, dla których uporanie się z bałaganem w końcu będzie łatwiejsze. 

W naszym sklepie dostępne są również inne klocki-pojemniki, które łączą się z podobnymi elementami z serii, głowa chłopca może być więc początkiem ciekawej kolekcji, dzięki czemu przez najbliższy czas nie zabraknie Ci pomysłów na prezent dla malucha. 

Wymiary głowy
27cm x  24cm x 24cm

Tagi: pojemnik