Kategorie
Angry Birds Stella Telepods A8885 Dwupak
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
9.00 PLN
(7.32 PLN netto)
DJECO Zestaw artystyczny Kolorowanka z flamastrami - Zwierzęta 08990
66.00 PLN
(53.66 PLN netto)
54.00 PLN
(43.90 PLN netto)
Dumel  DigiOwls - Śpiewające Ptaszki - Sowy Ze Świecącymi Oczkami
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

LEGO Pojemnik 8 na zabawki 50cm kolor Różowy

LEGO Pojemnik 8 na zabawki 50cm kolor Różowy
LEGO Pojemnik 8 na zabawki 50cm kolor Różowy
Marka: LEGO
Kod produktu: LEGO POJEMNIK 8
• Dostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)
Ilość:  

LEGO Pojemnik 8 na zabawki 50cm Różowy

Kto z nas nie pamięta Kopciuszka, która zanim założyła wymarzoną balową suknię, ubrudziła się, oddzielając piasek od maku? O dziwo, po wysłuchaniu baśni wiele dziewczynek nie bawiło się w „bycie księżniczką”, ale właśnie w porządkowanie czy układanie przedmiotów. By dzieci sprzątały swój pokój z przyjemnością, proponujemy jeszcze inne rozwiązanie – pojemnik LEGO. Dzięki niemu przechowywanie klocków i zabawek przyjdzie z łatwością, a dzieci same będą garnęły się do sprzątania.

Pojemnik LEGO ma oryginalny kształt ogromnego klocka, złożony jest z dwóch części – pudełka na zabawki i pokrywy, którą zamyka się w bezpieczny dla dzieci sposób. Cały produkt również jest bezpieczny – spełnia wszystkie normy UE i wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pudełko na zabawki w intensywnym różowym kolorze dedykowane jest szczególnie dziewczynkom – pojemnik na klocki LEGO ma 50 centymetrów szerokości, dzięki czemu zmieścić można w nim nie tylko klocki, ale też lalki, książki czy inne skarby dziecięcego świata.

Dostępne w naszym sklepie pudełko LEGO sprawi, że pokój malucha będzie jeszcze piękniejszy – zyska nową oryginalną ozdobę, ale przede wszystkim sprawi, że dziecko będzie sprzątać z przyjemnością. Tym samym i dzieci, i rodzice w końcu odpoczną od nieśmiertelnego hasła: „zrób porządek w  pokoju!”. 

Tagi: lego, pojemnik