Kategorie

LEGO® Overwatch® 75971 Hanzo vs. Genji

LEGO® Overwatch® 75971 Hanzo vs. Genji
LEGO® Overwatch® 75971 Hanzo vs. Genji LEGO® Overwatch® 75971 Hanzo vs. Genji LEGO® Overwatch® 75971 Hanzo vs. Genji
Marka: LEGO
Kod produktu: 75971
Kod EAN: 5702016368482
• Dostępny
Cena: 99.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Overwatch® 75971 Hanzo vs. Genji

 

Dojo Hanamura to miejsce doskonale znane graczom Overwatch. Jest to jedna z dostępnych w grze map – lokacji, w której odbywa się tryb szturmu. To także miejsce z zaskakującą historią, którą dzieci mogą odegrać za pomocą klocków LEGO®. Hanamura byłą rządzona przez klan Shimada. Hanzo i Genja byli członkami klanu, synami zmarłej „głowy” organizacji. Dwóch smoczych braci wkrótce zostało zaciekłymi rywalami, ponieważ starszy Hanzo został zmuszony przez starszyznę do opanowania swojego młodszego, szalonego brata. Genja nie chciał poddać się rozkazom nowego "przełożnego", więc ten był zmuszony pozbawić go życia. Wkrótce, zrozpaczony popełnioną przez siebie zbrodnią, Hanzo wyrzekł się klanu i opuścił miasto.

W zestawie klocków LEGO, inspirowanym popularną grą komputerową, znajdziemy komplet elementów do zbudowania dojo ze stojakiem na broń, apteczką oraz ukrytymi miotaczami klocków. Do zestawu dołączono Minifigurki Hanzo i Genji.

Nowe zestawy klocków LEGO® z serii Overwatch® z pewnością spodobają się małym i dużym fanom tej popularnej gry komputerowej. Zbudowane z klocków figurki postaci z gry mogą służyć do kreatywnej zabawy z elementami wcielania się w rolę i odgrywania „w  rzeczywistości” scen i przygód z gry. Ale Overwatch (stworzony przez studio Blizzard Entertainment) to coś więcej niż gra – jej fani na całym świecie tworzą animowane seriale i komiksy, a nawet organizują zawody e-sportowe. To wszystko sprawia, że Overwatch staje się częścią współczesnej popkultury, a  bohaterowie gry to twory świetnie rozpoznawalne przez dzieci i młodzież na całym świecie.

  • Producent: LEGO
  • Seria: Overwatch
  • Numer katalogowy: 75971
  • Ilość elementów: 197
  • Sugerowany wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 26cm x 19cm x 4,5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.