Kategorie

LEGO® NINJAGO® 70680 Szkolenie w klasztorze

LEGO® NINJAGO® 70680 Szkolenie w klasztorze
LEGO® NINJAGO® 70680 Szkolenie w klasztorze LEGO® NINJAGO® 70680 Szkolenie w klasztorze LEGO® NINJAGO® 70680 Szkolenie w klasztorze LEGO® NINJAGO® 70680 Szkolenie w klasztorze
Marka: LEGO
Kod produktu: 70680
Kod EAN: 5702016394429
• Dostępny
Cena: 36.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® NINJAGO® 70680 Szkolenie w klasztorze

Wszystko, czego potrzebują minifigurki ninja Kai i Nya do szkolenia Spinjitzu, odnajdziesz w tym zestawei Lego Ninjago Legacy. Zestaw szkoleniowy składa się z obrotowego worka treningowego, jednego dekoracyjnego ostrza w kształcie półksiężyca, dwóch dekoracyjnych złotych glewi, manekina szkoleniowego z dwoma odczepianymi sztyletami, drewnianego manekin oraz podstawki bojowej ninja do trzymania w ręce, na której ustawisz minifigurkę. Kai i Nya posiadają również treningową broń – złote katany i kosę. Połącz ten zestaw z innym z serii Lego Ninjago Legacy, Klasztor Spinjitzu (70670), aby do zabawy ninja włączyć jeszcze więcej akcji i ćwiczeń.

Układanie klocków LEGO łączy w sobie radość zabawy i pozytywny wpływ na rozwój dziecka, oddziałując na wyobraźnię oraz wspomagając umiejętności manualne i koordynacyjne.

  • Producent: LEGO
  • Seria: LEGO® NINJAGO® Legacy
  • Numer katalogowy: 70680
  • Ilość elementów: 122
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 12cm x 14cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.