Kategorie

LEGO® NINJAGO® 70663 Spinjitzu Nya & Wu

LEGO® NINJAGO® 70663 Spinjitzu Nya & Wu
LEGO® NINJAGO® 70663 Spinjitzu Nya & Wu
Marka: LEGO
Kod produktu: 70663
Kod EAN: 5702016367331
• Dostępny
Cena: 73.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® NINJAGO® 70663 Spinjitzu Nya & Wu

Urządź pojedynek Ninja, w którym weźmie udział Nya i Wu, razem ze swoimi spinnerami! W zestawie znajdziesz Tornado Wody (spinner Nyi) i spinner Spinjitzu Wu. Każdy z nich jest wyposażony w nową podstawkę (nowość w 2019 roku!) oraz w akcesoria, które umożliwiają zmianę trybu walki na bojowy, obronny lub wyścigowy. Do Minifigurek dołączono broń – katany, a do całego zestawu – sześć stojaków na broń i akcesoria.  Teraz dzieci mogą bawić się kreatywnie w odgrywanie ulubionych, serialowych scenek.

Dodatki do spinnera Nyi: cztery włócznie wody do trybu bojowego, cztery klocki przedstawiające wodę do trybu obronnego oraz cztery kolce do trybu wyścigowego.

Dodatki do spinnera Wu: cztery czajniczki z płomieniami do trybu bojowego, cztery klocki przedstawiające światło do trybu obronnego i cztery kolce do trybu wyścigowego.

Wymiary spinnera: ok. 5cm (dł.) x 5cm (szer.) x 4cm (wys.)

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zestawy z serii Ninjago pozwalają dzieciom przeżyć na nowo ulubione, bajkowe przygody. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: NINJAGO
  • Numer katalogowy: 70663
  • Ilość elementów: 227
  • Wiek dziecka: 7+
  • Wymiary opakowania: 29cm x 25cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.