Kategorie

LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai

LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai
LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai
Marka: LEGO
Kod produktu: 70659
Kod EAN: 5702016367270
• Dostępny
Cena: 36.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai

Zostań mistrzem Spinjitzu trenując z Kaiem! Włóż Minifigurkę do spinnera i ćwicz imponujące sztuczki i chwyty, które zaskoczą przeciwnika. Spinnery z zestawów są wyposażone w nowe podstawki (nowość w 2019 roku!), funkcje i rozszerzenia. Tornado Ognia nie ma sobie równych, w każdym z trzech trybów walki: bojowym, obronnym i wyścigowym. Dobierz odpowiednie dodatki i rozpocznij pojedynek. Kai jest także wyposażony w srebrną katanę – ulubioną broń Ninja! Zabawa z klockami LEGO rozwija wyobraźnię i kreatywność, ale także ćwiczy koordynację i zręczność. Z pozostałych elementów zbudujesz trzy stojaki na broń i akcesoria.

Dodatki do spinnera Kai: cztery ogniste katany do trybu bojowego, cztery klocki przedstawiające ogień do trybu obronnego i cztery kolce do trybu wyścigowego.

Wymiary spinnera: ok. 5cm (dł.) x 5cm (szer.) x 4cm (wys.)

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zestawy z serii Ninjago pozwalają dzieciom przeżyć na nowo ulubione, bajkowe przygody. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: NINJAGO
  • Numer katalogowy: 70659
  • Ilość elementów: 97
  • Wiek dziecka: 7+
  • Wymiary opakowania: 24cm x 23cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.