Kategorie

LEGO® NINJAGO® 70646 Jay - Smoczy Mistrz

LEGO® NINJAGO® 70646 Jay - Smoczy Mistrz
LEGO® NINJAGO® 70646 Jay - Smoczy Mistrz LEGO® NINJAGO® 70646 Jay - Smoczy Mistrz LEGO® NINJAGO® 70646 Jay - Smoczy Mistrz
Marka: LEGO
Kod produktu: 70646
Kod EAN: 5702016110807
• Dostępny
Cena: 56.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® NINJAGO® 70646 Jay - Smoczy Mistrz

Zapanuj nad mocą smoków - zostań Smoczym Mistrzem i trenuj razem z ninja Jay’em! Smocze skrzydła przymocowane do kapsuły z bohaterem sprawiają, że może latać i szybować w powietrzu, wykonując przy tym niesamowite akrobacje i tricki. Dzięki nowym zestawom LEGO® NINJAGO® możesz ćwiczyć wspólnie z przyjaciółmi, podejmując szalone wyzwania np. Smoczą zamianę, Łowcę smoków, Smoczy pojedynek czy Lot smoka! Trenuj znane akrobacje: Atak smoka, Smoczy przewrót, Smocze gniazdo, Nurkujący smok czy Oko Smoka – sprawdź nowe sztuczki online i czerp inspirację z filmów!

Z klocków LEGO budujemy uchwyt – rączkę, do której doczepiamy plastikową kapsułę z miejscem na Minifigurkę LEGO®, ostrze z klocków oraz niebieskie skrzydła z żółtym wzorkiem. Następnie przekładamy linkę i szybko ją pociągamy, dzięki czemu kapsuła z bohaterem odłączą się od rączki i wznosi się w powietrze.

W zestawie: Minifigurka Jaya, komplet klocków do zbudowania rączki i ostrza, kapsuła, foliowe smocze skrzydła i linka.

  • Producent: LEGO
  • Seria: NINJAGO
  • Numer katalogowy: 70646
  • Ilość elementów:92
  • Wiek dziecka: 8-14
  • Wymiary opakowania: 29cm x 25cm x 6,5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.