Kategorie

LEGO® NINJAGO® 70614 Odrzutowiec Błyskawica

LEGO® NINJAGO® 70614 Odrzutowiec Błyskawica
LEGO® NINJAGO® 70614 Odrzutowiec Błyskawica LEGO® NINJAGO® 70614 Odrzutowiec Błyskawica LEGO® NINJAGO® 70614 Odrzutowiec Błyskawica LEGO® NINJAGO® 70614 Odrzutowiec Błyskawica
Marka: LEGO
Kod produktu: 70614
Kod EAN: 5702015592352
• Niedostępny
Cena: 201.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® NINJAGO®  70614 Odrzutowiec Błyskawica

Premiera filmu LEGO NINJAGO: Film miała miejsce we wrześniu 2017 roku, a animowana bajka stała się hitem kinowym, popularnym wśród dzieci w różnym wieku. Bohaterami filmu są zwinni, szybcy i silni Ninja: Lloyd, Kai, Jay, Cole, Zane i Nya. Walczą przeciwko złemu Lordowi Garmadonowi i jego Armii Rekinów. Z nowymi zestawami klocków LEGO® mali kinomani mogą ponownie przeżyć fantastyczne przygody ze swoimi ulubionymi postaciami. 
 
Wsiądź razem z Jayem na pokład niebieskiego odrzutowca – Błyskawicy! W przezroczystym kokpicie znajdzie się miejsce dla Minifigurki LEGO®. Samolot został bardzo wiernie przedstawiony i zadbano o nawet najmniejsze detale. Jest wyposażony w obracający się dysk elektryczny, sprężynowe działko, a także uchwyt, który ułatwia zabawę. Jay walczy ze Skorupą, Meduzą oraz zbirem z Armii Rekinów. Wrogowie mają do dyspozycji łazik w kształcie kraba. Pojazd ma zamontowany miotacz klocków oraz ruchome „nogi” i szczypce, które służą mu do walki. Czy dzielnemu Ninja uda się uratować Eda i Ednę?
 
W zestawie:
 
- Odrzutowiec Błyskawica do zbudowania
- 6 Minifigurek LEGO®: Jay, Ed, Edna, Skorupa, Meduza i zbir z Armii Rekinów
- Pojazd –krab
- Dodatki: broń, pociski do miotaczy klocków itp.
 
  • Producent: LEGO
  • Seria: NINJAGO
  • Numer katalogowy: 70614
  • Ilość elementów: 572
  • Wiek dziecka: 9+
  • Wymiary opakowania: 28 cm x 48 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.