Kategorie

LEGO® NINJAGO® 70612 Mechaniczny smok Zielonego Ninja

LEGO® NINJAGO® 70612 Mechaniczny smok Zielonego Ninja
LEGO® NINJAGO® 70612 Mechaniczny smok Zielonego Ninja LEGO® NINJAGO® 70612 Mechaniczny smok Zielonego Ninja LEGO® NINJAGO® 70612 Mechaniczny smok Zielonego Ninja
Marka: LEGO
Kod produktu: 70612
Kod EAN: 5702015592581
• Dostępny
Cena: 185.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® NINJAGO® 70612 Mechaniczny smok Zielonego Ninja 

Zielony Ninja i mistrz Wu znów lecą na spotkanie złego Lorda Garmadona. Tym razem przeciwnik tak łatwo się nie wyrwie, tym bardziej, że nasi bohaterowie dysponują nowym rodzajem broni – mechanicznym smokiem! To robot, który potrafi latać, poruszać się po podłożu i jest niezastąpiony podczas walki. Smok, niczym prawdziwy, szeroko otwiera paszczę i kłapie szczękami, może także poruszać ogonem, strącając za jego pomocą wrogów. Dzięki dwóm ukrytym silnikom potrafi latać bardzo szybko, a miotacze klocków rozprawią się z wrogiem w okamgnieniu. Mechaniczny smok ma zielony kolor i w pełni funkcjonalne ciało, dzięki czemu przybiera różne pozy. Steruje nim Zielony Ninja i mistrz kung fu – Wu, którzy mają za zadanie pokonać Lorda i jego współpracownika Charliego. 
 
W zestawie:
 
- Mechaniczny smok do zbudowania z miotaczami klocków i ruchomym ciałem
- Cztery Minifigurki LEGO®: mistrz Wu, Zielony Ninja, lord Garmadon i Charlie
- Dodatki: broń (miecz Ninja, laska Wu, wskaźnik laserowy, katany Garmadona, włócznia)
 
Wymiary smoka: ok. 60cm (dł.) x 13cm x 12cm
 
 
LEGO® NINJAGO: Film to produkcja z 2017 roku. Jest to film animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach szóstki niezwykłych wojowników Ninja (Kai, Jay, Lloyd, Cole, Zane, Nya) oraz mistrza Wu, którzy walczą ze złym Lordem Garmodonem, wspieranym przez wrogą Armię Rekinów. 
 
  • Producent: LEGO
  • Seria: NINJAGO
  • Numer katalogowy: 70612
  • Ilość elementów: 544
  • Wiek dziecka: 8-14
  • Wymiary opakowania: 47,5cm x 28cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.