Kategorie

LEGO® NINJAGO® 70608 Upadek mistrza

LEGO® NINJAGO® 70608 Upadek mistrza
LEGO® NINJAGO® 70608 Upadek mistrza LEGO® NINJAGO® 70608 Upadek mistrza LEGO® NINJAGO® 70608 Upadek mistrza LEGO® NINJAGO® 70608 Upadek mistrza
Marka: LEGO
Kod produktu: 70608
Kod EAN: 5702015592451
• Niedostępny
Cena: 110.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® NINJAGO® 70608 Upadek mistrza

Czekają Cię niebezpieczne przygody w dżungli! Dołącz do mistrza Wu i Kaia, którzy walczą ze złym Lordem Garmadonem na wiszącym nad rzeką moście. Czy konstrukcja mostu wytrzyma? Dżungla aż roi się od niebezpiecznych zwierząt, tajemniczych miejsc i ukrytych pułapek. Wu jest mistrzem kung fu, uzbrojonym w laskę, ale czy uda mu się pokonać złego Lorda, walczącego czterema mieczami jednocześnie? Kai w tym czasie musi zakraść się do jaskini. Napotka tam szkielet, który trzyma mapę, która z kolej nie może wejść w posiadanie Garmadona! Połącz siły z mistrzem i Ninja i wtrąćcie pokonanego przeciwnika do otwieranej klatki, by mieć na niego oko. 
 
W zestawie:
 
- Most w dżungli do zbudowania
- Ukryta jaskinia i otwierana klatka, fragment skał, na których zamocowano most
- Szkielet z mapą
- Trzy Minifigurki LEGO®: mistrz Wu, Kai i lord Garmadon
 
LEGO® NINJAGO: Film to produkcja z 2017 roku. Jest to film animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach szóstki niezwykłych wojowników Ninja (Kai, Jay, Lloyd, Cole, Zane, Nya) oraz mistrza Wu, którzy walczą ze złym Lordem Garmodonem, wspieranym przez wrogą Armię Rekinów. 
 
  • Producent: LEGO
  • Seria: NINJAGO
  • Numer katalogowy: 70608
  • Ilość elementów: 312
  • Wiek dziecka: 7-14
  • Wymiary opakwania: 35cm x 19cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.