Kategorie

LEGO® Minecraft™ 21157 BigFig - Świnka i mały zombie

LEGO® Minecraft™ 21157 BigFig - Świnka i mały zombie
LEGO® Minecraft™ 21157 BigFig - Świnka i mały zombie LEGO® Minecraft™ 21157 BigFig - Świnka i mały zombie
Marka: LEGO
Kod produktu: 21157
Kod EAN: 5702016618242
• Dostępny
Cena: 58.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Minecraft 21157 BigFig - Świnka i mały zombie

Dwie postacie znane z gry komputerowej właśnie trafiły do realnego świata. Już teraz mogą ozdobić pokój i być głównymi bohaterami wielu scenek rodem ze świata Minecraft™!

Świnka i mały zombie to figurki o zupełnie przeciwnym usposobieniu. Świnki są pasywnymi mobami i zwykle żyją w stadzie, unikając innych uczestników rozgrywki. Zupełnym przeciwieństwem są postacie zombie – mają wyjątkowo agresywne usposobienie i bezbłędnie pokonują przeciwników. Choć najgroźniejsze są te, które występują w większych grupach, i tak lepiej unikać nawet tych pojawiających się w pojedynkę. Zestaw klocków LEGO® z serii Minecraft™ to świetna propozycja dla fanów gry komputerowej. Figurki zbudowane z klocków są stosunkowo sporych rozmiarów i posiadają ruchome elementy, jak chociażby kończyny czy obrotowe głowy. Obydwie postacie idealnie odwzorowują te, które pojawiają się w grze. Świnka jest koloru różowego i na grzbiecie może przewozić małego zombie. Druga figurka ma kolor niebiesko – fioletowy, a jej głowa i ręce mają odcień koloru zielonego.

Świnka ma 10 cm długości i 6 cm szerokości; mały zombie z kolei ma ok. 7 cm wysokości. Zestaw składa się ze 159 elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej siódmego roku życia.

LEGO® Minecraft21157 BigFig- Świnka i mał zombie informacje dodatkowe:

  • Producent: LEGO
  • Seria: Minecraft
  • Numer katalogowy: 21157
  • Ilość elementów: 159
  • Wiek dziecka: + 7 lat
  • Wymiary opakowania: 19 cm x 14 cm x 4,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.