Kategorie

LEGO® Minecraft™ 21152 Przygoda na statku pirackim

LEGO® Minecraft™ 21152 Przygoda na statku pirackim
LEGO® Minecraft™ 21152 Przygoda na statku pirackim LEGO® Minecraft™ 21152 Przygoda na statku pirackim LEGO® Minecraft™ 21152 Przygoda na statku pirackim LEGO® Minecraft™ 21152 Przygoda na statku pirackim
Marka: LEGO
Kod produktu: 21152
Kod EAN: 5702016370904
• Dostępny
Cena: 185.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Minecraft™ 21152 Przygoda na statku pirackim

Statek piracki z uniwersum Minecraft™ do zbudowania z tym zestawem od LEGO®. Łódź posiada złote zdobienia, deskę wysuniętą za burtę, armaty, piracką banderę i papugę. W opakowaniu znajdują się ciekawe dodatki i figurki, które urozmaicą zabawę: minifigurka z pirackim skinem i minifigurka Alexa, delfin, żółw z dwoma jajami, figurka Zombie, mapa, dynamit, podstawka z ogniem, dwie łopaty, skrzynia itp. Zamień miejscami modułowe sekcje statku, aby zbudować tropikalną bazę piratów. Gdy wymienisz się sekcjami z innych zestawów LEGO Minecraft, będziesz mógł stworzyć niepowtarzalny świat Minecraft z klocków!

Układanie klocków LEGO łączy w sobie radość zabawy i pozytywny wpływ na rozwój dziecka, oddziałując na wyobraźnię oraz wspomagając umiejętności manualne i koordynacyjne.

  • Producent: LEGO
  • Seria: Minecraft™
  • Numer katalogowy: 21152
  • Ilość elementów: 386
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 28 cm x 26 cm x 9,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.