Kategorie

LEGO® Minecraft™ 21151 Walka w Kresie

LEGO® Minecraft™ 21151 Walka w Kresie
LEGO® Minecraft™ 21151 Walka w Kresie LEGO® Minecraft™ 21151 Walka w Kresie LEGO® Minecraft™ 21151 Walka w Kresie LEGO® Minecraft™ 21151 Walka w Kresie
Marka: LEGO
Kod produktu: 21151
Kod EAN: 5702016370898
• Dostępny
Cena: 73.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Minecraft™ 21151 Walka w Kresie

Zbuduj Smoka Kresu i stocz z nim walkę jak w grze online Minecraft™! Smok atakuje strzałami przedstawiającymi kule płomieni i można go ustawiać w dynamicznych pozach. W zestawie znajdują się również minifigurka pogromcy smoków z zaklętym łukiem, a także figurka Endermana. Pojedynek stoczysz na zbudowanym z klocków Lego fragmencie Kresu z obsydianową kolumną i wyskakującym Kryształem Kresu. W zestawie znajdziesz kod, dzięki któremu możesz mieć skina pogromcy smoków w online Minecraft Bedrock Edition.

Układanie klocków LEGO łączy w sobie radość zabawy i pozytywny wpływ na rozwój dziecka, oddziałując na wyobraźnię oraz wspomagając umiejętności manualne i koordynacyjne.

  • Producent: LEGO
  • Seria: Minecraft™
  • Numer katalogowy: 21151
  • Ilość elementów: 222
  • Wiek dziecka: 7+
  • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.