Kategorie

LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana

LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana
LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana
Marka: LEGO
Kod produktu: 76113
Kod EAN: 5702016368666
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana

Carnage postanowił ponownie zaatakować! Ten złoczyńca nie ma żadnych skrupułów i jest gotowy wysadzić znajdujący się nieopodal generator, którego wybuch spowoduje absolutne spustoszenie. Gdy Spider-Man dowiedział się o niecnych planach Carnage’a postanowił działać – wsiadł na swój motocykl i wspólnie z Milsem Moralesem wyruszył w pościg na swoim superszybkim motocyklu! Bohaterowie, wyposażeni w pajęcze pistolety i strzelające działa, zrobią wszystko, by powstrzymać przeciwnika i ran na zawsze zamknąć go za kratkami.

Zestaw klocków LEGO® z serii Marvel składa się z 235 elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6. roku życia. Znajdujące się w opakowaniu klocki pozwalają na odtworzenie sceny pościgu Spider-Mana, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wymyślić zupełnie nowe przygody superbohatera, Milesa Moralesa i Carnage’a. Zbudowany motocykl naprawdę się porusza, a po bokach ma zamontowane specjalne armatki, które pozwalają strzelać superwytrzymałymi pajęczynami! Zorganizuj zmasowany atak na złoczyńcę i pomóż ocalić miasteczko przed całkowitą zagładą!

Klocki LEGO® Marvel 76113 Pościg motocyklowy Spider-Mana - dodatkowe informacje:

  • Producent: LEGO
  • Seria: Marvel
  • Numer katalogowy: 76113
  • Ilość elementów: 235
  • Wiek dziecka: + 6 lat
  • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.