Kategorie
Dołącz do nas! :)

Klocki LEGO Juniors 10731 Symulator wyścigu Cruz Ramirez

Klocki LEGO Juniors 10731 Symulator wyścigu Cruz Ramirez
Klocki LEGO Juniors 10731 Symulator wyścigu Cruz Ramirez Klocki LEGO Juniors 10731 Symulator wyścigu Cruz Ramirez
Marka: LEGO
Kod produktu: 10731
• Niedostępny
Cena: 32.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Juniors 10731 Symulator wyścigu Cruz Ramirez

Nowoczesne wyścigówki, takie jak Cruz Ramirez – bohaterka filmu animowanego Auta, muszą dużo ćwiczyć na torze, ale ogromne rezultaty przynosi trening w symulatorze wyścigu. Podczas ćwiczenia Cruz może poczuć się, jak gdyby właśnie brała udział w wyścigu, a dodatkowo urządzenie pozwala na ustawienie warunków drogowych, np. Silnego wiatru czy deszczu.

W zestawie znajduje się jeden samochodzik do złożenia Cruz Ramirez oraz klocki, z których zbudujemy symulator wyścigu z obracanym ekranem, turbiną wiatrową i platformą oraz z opuszczaną rampą. 

Zestawy klocków z serii Juniors polecane są dla młodszych dzieci. Zawierają czytelne instrukcje budowania, łatwo łączy się poszczególne elementy, a zabawę można zacząć szybciej niż w przypadku standardowych zestawów Lego. 

  • Producent: LEGO
  • Seria: Juniors
  • Ilość elementów: 59
  • Numer katalogowy: 10730
  • Wiek dziecka: 4-7
  • Wymiary opakowania: 16cm x 14cm x 5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.