Kategorie

LEGO® Hidden Side 70432 Nawiedzony lunapark

LEGO® Hidden Side 70432 Nawiedzony lunapark
LEGO® Hidden Side 70432 Nawiedzony lunapark LEGO® Hidden Side 70432 Nawiedzony lunapark LEGO® Hidden Side 70432 Nawiedzony lunapark
Marka: LEGO
Kod produktu: 70432
Kod EAN: 5702016616132
• Dostępny
Cena: 189.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Hidden Side 70432 Nawiedzony lunapark

Lunapark kojarzy z miejscem, w którym wszyscy świetnie się bawią. Ale czy to w Newbury rzeczywiście jest takie wspaniałe, jakby się wydawało?

Nawiedzony lunapark to zestaw klocków z serii LEGO® Hidden Side, który tylko z pozoru wygląda bardzo niewinnie! Do złożenia jest konstrukcja składająca się z niewielkiej wieży ciśnień, torów do przejazdu wagonikiem i kiosku z biletami. Zestaw do złudzenia przypomina atrakcje znajdujące się w wesołym miasteczku – wszystko zmienia się całkowicie w momencie, gdy na lunapark spojrzymy przez smartfon z zainstalowaną aplikacją LEGO® Hidden Side AR! Dzieciaki zobaczą, jak sceneria powoli staje się mroczna, a spośród znajdujących się akcesoriów zaczynają wydostawać się duchy i zjawy! Oprócz klocków wewnątrz opakowania znajduje się także pięć minifigurek: Jacka, Parker, J.B., Jimbo Loblo i Terry'ego Topa.

Zestaw składa się z 466 elementów, a z konstruowaniem powinny poradzić sobie maluchy powyżej ósmego roku życia. Aplikacja, uaktywniająca działanie wirtualnej rzeczywistości czyni zestaw wyjątkowo ciekawym – dzieciaki mogą puścić wodze fantazji i zacząć rozwiązywać zagadki, z którymi w realnym świecie mogłyby sobie nie poradzić.

Klocki LEGO® Hidden Side 70432 Nawiedzony lunapark informacje dodatkowe:

  • Producent: LEGO®
  • Seria: Hidden Side
  • Numer katalogowy: 70432
  • Ilość elementów: 466
  • Wiek dziecka: + 8 lat
  • Wymiary opakowania: 48 cm x 28 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.