Kategorie

LEGO® Hidden Side 70428 Łazik plażowy Jacka

LEGO® Hidden Side 70428 Łazik plażowy Jacka
LEGO® Hidden Side 70428 Łazik plażowy Jacka LEGO® Hidden Side 70428 Łazik plażowy Jacka LEGO® Hidden Side 70428 Łazik plażowy Jacka
Marka: LEGO
Kod produktu: 70428
Kod EAN: 5702016616095
• Dostępny
Cena: 76.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Hidden Side 70428 Łazik plażowy Jacka

Pobyt na plaży wydaje się być jedną z najprzyjemniejszych form odpoczynku. Nie tym razem! Jacka spotkać może wiele niespodziewanych przygód!

Zestaw Łazik plażowy Jacka to najnowsza propozycja z serii LEGO® Hidden Side na rok 2020. Ze 170 elementów znajdujących się w pudełku maluchy mają za zadanie zbudować wyjątkowy łazik należący do Jacka, który niedawno przeprowadził się do Newbury. Pojazd jest koloru niebiesko – żółtego z pomarańczowymi elementami; jego cechą rozpoznawczą są bez wątpienia cztery ogromne opony, które pozwolą przemierzać piaszczyste tereny bez najmniejszego problemu. W zestawie znajdują się łącznie trzy minifigurki: Jacka Davidsa, Parker i Scotta Francisa. Gdy Jack podjeżdża na stację, aby zatankować, zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy – wystarczy bowiem spojrzeć na złożony zestaw przez smartfon z zainstalowaną aplikacją LEGO® Hidden Side AR! Duchy zaczynają krążyć nad miastem, a na polowanie wyruszył nawet Trucker Dale – pomóż Jackowi pokonać złowrogie moce.

Zestaw przeznaczony jest dla maluchów powyżej siódmego roku życia. Do w pełnej zabawy niezbędna jest zainstalowana na smartfonie wcześniej wspomniana aplikacja.

Klocki LEGO® Hidden Side 70428 Łazik plażowy Jacka informacje dodatkowe:

  • Producent: LEGO®
  • Seria: Hidden Side
  • Numer katalogowy: 70428
  • Ilość elementów: 170
  • Wiek dziecka: + 7 lat
  • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 4,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.