Kategorie

LEGO DUPLO 10577 Zamek Królewski

LEGO DUPLO 10577 Zamek Królewski
LEGO DUPLO 10577 Zamek Królewski
Marka: LEGO
Kod produktu: 10577
• Niedostępny
Cena: 215.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Lego Duplo 10577 Zamek Królewski

 • Zestaw zawiera wspaniały Zamek Królewski z wieżyczkami, otwieranymi oknami i mostem zwodzonym. Król ze swoim rycerzem musi stać na baczności, gdyż okazałą budowlę chcą zaatakować wrodzy orli rycerze. Niebezpieczeństwo się zbliża. Wrogowie stanęli już pod bramą, jeden z rycerzy przybył na pięknym rumaku, drugi zaś ustawia armatę i ładuje pocisk. Król szybko podniósł most zwodzony, a jego dzielny giermek przygotował gorącą smołę, by bronić wejścia do zamku. Jaki będzie wynik starcia? Jak rozstrzygną się losy zamku? 
   
  Zestaw zawiera:
  -  figurkę króla oraz 3 figurki rycerzy
  -  konia
  -  zamek z wieżyczkami, otwierane okna, most zwodzony
  -  akcesoria: 2 chorągwie, 3 miecze, topór, armata, kubeł, skrzynia, klocki z aplikacjami myszy i monety, ognisko
   
  Klocki LEGO DUPLO to idealny zestaw na początek budowania. Mają fantastyczne kolory, które przyciągają uwagę każdego budowniczego. Są dwa razy większe od tych tradycyjnych, dlatego łatwo jest je montować i jest mało prawdopodobne, że zostaną połknięte przez małe dzieci. 
 • Ilość elementów: 135
 • Wiek dziecka: 2 -5
 • Seria: DUPLO
 • Nr katalogowy: 10577
 • Producent: LEGO
 • Wysokość konia: 11 cm
 • Wymiary zamku: 29 cm x 31 cm x 27 cm
 • Wymiary armaty: 11 cm x 12 cm x 6 cm

 

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

 

Tagi: duplo, lego