Kategorie

LEGO Duplo 10554 Kreatywny Pojazd Do Ciągnięcia

LEGO Duplo 10554 Kreatywny Pojazd Do Ciągnięcia
LEGO Duplo 10554 Kreatywny Pojazd Do Ciągnięcia
Marka: LEGO
Kod produktu: 10554
• Niedostępny
Cena: 72.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Lego Duplo 10554 Kreatywny Pojazd do Ciągnięcia

Dzięki temu zestawowi LEGO Twoje dziecko będzie mogło samodzielnie wymyślić i zbudować pojazd, który potem będzie mogło ciągnąć za sznurek.
Dzięki klockom dziecko ćwiczy swoje zdolności manualne, uczy się kolorów oraz kształtów, a także rozwija kreatywność i wyobraźnię.  
 
Zestaw składa się z 15 elementów. 

wiek dziecka 1,5 - 3 lat

Wymiary opakowania: 38 cm x 25 cm x 25 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.
 

Tagi: duplo, lego